CO JE NOVÉHO :

25.8.2008 KONČÍME TÉMA LT 2008 A PŘECHÁZÍME NA LT 2009  
24.8.2008 NA ADRESE : http://picasaweb.google.com/mbitltcamp/LTCAMP2008/ UMÍSTĚNA TÉMĚŘ VŠECHNA FOTA Z TÁBORA. PROVEDENA KONTROLA LOUKY - HONZÍK SE PŘI ZAHAZOVÁNÍ ZÁCHODŮ A ODPADOVKY MOC NEPOCHLAPIL. VZKAZ PRO NAĎU - VYŠŠÍ BROD - OZVĚTE SE MI NA EMAIL NEBO MOBIL.VZKAZ PRO CLAUDII - ČERVENÁ VĚTROVKA A MODRÁ MIKINA JSOU U MĚ DOMA.  
   
22.8.2008 ZAPOČATO S POSTUPNOU PUBLIKACÍ FOTOGRAFIÍ Z LT 2008 NA WEBU, DO TÝDNE BY MĚLO BÝT HOTOVO PAK SE HURÁ NA DVD.  
FOTO LT2004    
18.8.2008 PODĚKOVÁNÍ VŠEM DOSPĚLÝM A INSTRUKTORŮM (VČETNĚ RANČERA DOUBLE K), KTEŘÍ SE ÚČASTNILI STAVBY A ZVLÁŠTĚ BOURÁNÍ NAMOKRO (PRŠELO, ZE ZHORA, ZE STRANY I ZE ZDOLA - DOUFÁM, ŽE TO NIKDO NEODSTONAL. DOMA INTEZIVNĚ SUŠÍME, PEREME A ODBAHŇUJEME.

TÁBOR AŽ NA POSLEDNÍ DVA DNY VYŠEL PERFEKTNĚ, KVŮLI BAHNU SE NEJSPÍŠ POSUNEME O PÁR METRŮ DO KOPCE. TERMÍN PRO ROK 2009 JE V PODSTATĚ STEJNÝ JAKO LETOS 2. - 15.8 2009 (PODLE BAVORSKÝCH PRÁZDNIN). FOTKY NA WEB DODÁME PŘÍŠTÍ TÝDEN ( AŽ SE VRÁTÍM  Z VÍDNĚ).

 
   
14.7.2008 NA ZÁKLADĚ DOSAVADNÍHO PRŮBĚHU POČASÍ A DLOUHODOBÉ PŘEDPOVĚDI PŘIPOMÍNÁME RODIČŮM NUTNOST VYBAVIT DĚTI GUMOVKAMI +PLÁŠTĚNKOU. V UPLYNULÝCH DNECH PROBĚHLO "STMELOVACÍ CVIČENÍ" INSTRUKTORŮ  S NÁZVEM SALOON 07/2008 POD VEDENÍM RADKY. BÝVALÝ ASISTENT DAN DORAZIL DO AUSTRÁLIE S ÚMYSLEM STRHNOUT NORMY SBĚRAČŮ OVOCE (ABY NEBYL POMLOUVÁN POČKAL AŽ KORUNA POSÍLÍ NA MAXIMUM-PRO PENÍZE TO NEDĚLÁ, JDE O VÝKON), COPAK NA TO ASI ŘÍKÁ TRENÉR?. HELČA STÁLE JEŠTĚ V DRÁŽĎANECH, TAKŽE POKUD DORAZÍ NA TÁBOR OPOŽDĚNĚ BUDE Z NÍ PRAVÁ RUKA ŠÉFA.  
   
25.6.2008 V RÁMCI VRCHOLÍCÍCH PŘÍPRAV PŘEZKOUŠENA A SEŘÍZENA CENTRÁLA (K VELKÉ RADOSTI SOUSEDŮ- "LETOS NEBUDE ŘEZAT A HOBLOVAT DŘÍVÍ, LETOS STARTUJE MOTORY"). DOKONČENA OPRAVA PLACHET. ROZHODNUTO - NEBUDOU TÁBOROVÁ TRIČKA (SPŘÍZNĚNÝ POTISKOVATEL CHTĚL NEHORÁZNOU SUMU A UŽ NENÍ SPŘÍZNĚNÝ), ALE TÁBOROVÉ KLOBOUKY PRO VEDOUCÍ A ŠÁTKY PRO OSTATNÍ (INSTRUKTOŘI+KUCHYNĚ). PODLE POSLEDNÍCH INFORMACÍ OD RANČERA DOUBLE K BY ZÍTRA MĚLA SKONČIT VÝLUKA NA TRASE ĆB-KAPLICE. VÝZVA VŠEM Z ČECH KTEŘÍ JEŠTĚ NEUHRADILI TÁBOR, TERMÍN BYL DO 15.6.2008. LEHKÉ PŘEDPRÁZDNINOVÉ PŘIPOMENUTÍ PRO INSTRUKTORY A OSTATNÍ ZAINTERESOVANÉ OSOBY - POSLEDNÍ TÝDEN V ČERVENCI POČÍTEJTE SE STAVBOU - STÁLE PLATÍ PRAVIDLO : "NESTAVÍŠ -> NEJEDEŠ". PŘEDPOKLÁDANÉ ROZDĚLENÍ : PAVLÍNA-PO VYKLIZENÍ TRVALE KUCHYNĚ. HONZA, IŽI, PATRICK BUBÁK -  PO STAVBĚ JÍDELNY VÝKOPOVÉ PRÁCE+VODA, VŠICHNI OSTATNÍ STANY, PSI PIDI, ŠTĚKY A PINĎA ODMYŠENÍ LOUKY.  
   
17.6.2008 UPŘESNĚNA DOPRAVA DO TÁBORA VLAKEM SRAZ 3.8.2008 HLAVNÍ NÁDRAŽÍ PLZEŇ V 7,15. KONTROLNÍ ZÁTĚŽOVOU ZKOUŠKU ČESKÝCH DRAH PROVEDE SKUPINA INSTRUKTORŮ CESTOU NA STAVBU TÁBORA.  
   
12.6.2008 STAVBA - ZATÍM POČÍTÁME SE STEJNÝM OBSAZENÍM PRO STAVBU JAKO VLONI - BEZ KLADRY (UŽ PRACUJE) A HELČI (BUDE JEŠTĚ V NĚMECKU). POKUD KLAPNOU PLÁNY OBJEVÍ SE PO LETECH NA STAVBĚ I JIHOAMERICKÁ POSILA - BUBÁK + MINIBUBÁK (ZATÍM V JEDNÁNÍ). DOPORUČENÍ PRO HONZU - VYUŽÍT DOČASNÉ STUDENÉ FRONTY OSTŘÍHAT SE A OPÁLIT SI PREVENTIVNĚ HLAVU (UNIKNEŠ SPÁLENÍ VIZ MINULÝ ROK). DOPRAVA NA STAVBU STEJNĚ JAKO MINULÝ ROK VLAKEM  - BUDE UPŘESNĚNA INDIVIDUÁLNĚ. ZATÍM POČÍTEJTE S VÝLUKOU ČB-KAPLICE (KINEDRYL). MINUTA TICHA ZA BOBA A MARCELU A HROCHY............................... KONEC MINUTY TICHA.  
   
4.6.2008 PO 15.6.2008  (ZMĚNA JÍZDNÍCH ŘÁDŮ) BUDEME ROZESÍLAT UPŘESNĚNÍ DOPRAVY DO TÁBORA, ZATÍM NEVYPADÁ, ŽE BY NA ODJEZDU SE NĚCO ZMĚNILO. TRAŤ Z ČESKÝCH BUDĚJOVIC PROCHÁZÍ REKONSTRUKCÍ, TAKŽE JE REÁLNÁ VÝLUKA NA TRASE ČB-NETŘEBICE A DOPRAVA AUTOBUSEM PROSÍME RODIČE ABY SVÉ POTOMKY VYBAVILI NA CESTU KYNEDRILEM NA CESTU TAM I ZPĚT (VEDRO, NAŠLAPANÝ AUTOBUS A TROCHU NERVOZITY = PLNÝ IGELI´TÁK NEVÁBNÉHO OBSAHU).  
   
15.4.2008 NAŠE 4 POTENCIONÁLNÍ ZDRAVOTNICE ABSOLVOVALY ÚSPĚŠNĚ KURS POŘÁDANÝ 15. PŘEDNÍ HLÍDKOU ROYAL RANGERS. ROZHODNĚ NÁM NEUDĚLALY OSTUDU, POKUD SE NA WEBU RANGERŮ OBJEVÍ AKČNÍ FOTA, PŘIDÁME ODKAZY - DĚVČATA SI S SEBOU FOŤÁK NEVZALA (BOHUŽEL). POMALU SE NÁM ZAČÍNAJÍ SCHÁZET PŘIHLÁŠKY. DOPORUČUJEME  PŘEDEVŠÍM STÁLÝM ÚČASTNÍKŮM TÁBORA ODESLAT PŘIHLÁŠKU CO NEJDŘÍVE.  
   
26.4.2008 PŘESTO, ŽE SE NÁM LETOS VRÁTÍ NA TÁBOR ZDRAVOTNICE VENDY, ABSOLVUJÍ  V DUBNU IRČA, ŠÁRKA, KLADRA A RADKA KURS PRO ZDRAVOTNÍKY, ČÍM VÍCE LIDÍ ZNALÝCH PROBLEMATIKY, TÍM LÉPE. NA PŘÍŠTÍ LÉTA KURS NEMINE ANI DNEŠNÍ INSTRUKTORSTVO.  
   
4.2.2008 ZAČÍNAJÍ NÁM PŘICHÁZET PRVNÍ PŘIHLÁŠKY. MÁME NOVÉHO MEZINÁRODNÍHO POZOROVATELE. HELČA ROZJÍŽDÍ INFORMAČNÍ KAMPAŇ V DRÁŽDANECH.  
     
3.1.2008 ČESKÁ POŠTA SE ZASE JEDNOU VYTÁHLA - PODLE OVĚŘENÝCH ZPRÁV BYLO DVD 2007 V NĚMECKU DO SILVESTRA A V LIBERCI NENÍ DOSUD. Z MEXIKA SE OZVAL ARMANDO S PŘÁNÍM K NOVÉMU ROKU. KOMUNIKACI S NÍM PŘEDÁVÁM ŠÁRCE (MY ACCENT IST TOO BAD), UDĚLÁME VŠE PROTO, ABY SE SE SVOJÍ SESTAVOU ZNOVU ZÚČASTNIL (PODLE EMAILU TO BYLO NEJHEZČÍ LÉTO JEJICH ŽIVOTA) I KDYBYCH JE MĚL NA LETIŠTI VYZVEDNOUT SÁM. HELČA SLÍBILA, ŽE SE VRHNE NA NOVÝ PŘEKLAD ANGLICKÉ PŘIHLÁŠKY-ŠPANĚLSKY ZATÍM NEVLÁDNE DOSTATEČNĚ PLYNNĚ.  
     
25.12.2007 DALŠÍ (TROCHU OPOŽDĚNÝ) DÁREK POD STROMEČEK - DVD LT 2007 HOTOVO. 27.12 ZAČÍNÁM ROZESÍLAT PRVNÍ  ZÁSILKY - TRADIČNĚ ŠVÝCARSKO, RAKOUSKO A SRN A POTOM ČESKÁ REPUBLIKA..  
     
22.4.2007 POD STROMEČEK VŠEM ÚČASTNÍKŮM TÁBORA DÁVÁME PŘIHLÁŠKU PRO ROK 2008  
   
17.12.2007 DOVOLUJEME SI POPŘÁT VŠEM ÚČASTNÍKŮM TÁBORA, JEJICH RODIČŮM A VŠEM NAŠIM PŘÍZNIVCŮM KRÁSNÉ PROŽITÍ VÁNOČNÍCH SVÁTKŮ A ÚSPĚŠNÝ ROK 2008. NAŠIM NEPŘÍZNIVCŮM PŘEJEME TO SAMÉ CO MINULÝ ROK. JIŽ PONĚKOLIKÁTÉ SE ZAKLÍNÁM, ŽE TÁBOROVÉ DVD SKUTEČNĚ DODĚLÁM - CHOROBY SE MI ZATÍM VYHÝBALY, TAKŽE MU OBĚTUJI VÁNOČNÍ SVÁTKY A SKUTEČNĚ DVD VYSEDÍM AŽ DO KONCE A PO NOVÉM ROCE ZAČNU ROZESÍLAT. PO ÚPORNÉM STUDIU STATISTIK A TÝRÁNÍ POČÍTAČE SIMULACEMI. STANOVENA KONEČNÁ CENA TÁBORA 2008 NA 4000 KČ (ZOHLEDŇUJE ZVÝŠENÍ DPH U POTRAVIN, SLUŽEB A POHONNÝCH HMOT). ŠÁRKA, IRČA, KLADRA A HELČA (POKUD SE VRÁTÍ DO ČECH) SE ZÚČASTNÍ NA JAŘE 2008 KURSU ZDRAVOTNÍKA ZOTAVOVACÍCH AKCÍ (VENDY S ARNOŠTEM SICE SLÍBILI MINIMÁLNĚ TÝDENNÍ ÚČAST, ALE JISTOTA JE JISTOTA). V LEDNU ZADÁVÁM RADCE PŘÍPRAVU CELOTÁBOROVÉ HRY - PŘEDPOKLÁDÁM, ŽE ZŮSTANE U ODDÍLU, ALE VNESE TROCHU ČERSTVÉHO VĚTRU A NEOTŘELÉHO PŘÍSTUPU DO MOTIVACE. V LEDNU ZAČÍNÁME VE SPOLUPRÁCI S VLADˇKOU A PANÍ KLIMKOVOU REKLAMNÍ KAMPAŇ V RAKOUSKU.  
   
3.10.2007 NATŘENÉ KONSTRUKCE STOLŮ UŽ ODPOČÍVAJÍ USKLADNĚNÉ NA ZIMU. MARINGOTKA PERSONÁLU KUCHYNĚ SE STALA OBLÍBENÝM MÍSTEM PRO DOSTAVENÍČKA MYŠÍ A NESTAČÍME KLÁST PASTI. RANČER DOUBLE K SE STAL ŠŤASTNÝM DĚDEČKEM (CO NA DĚDEČKA ŘÍKÁ VNUČKA ZATÍM NEVÍME). DANČA SI SVŮJ AMERICKÝ POBYT ZŘEJMĚ PRODLOUŽÍ (POKUD JÍ DŘÍVE NEDOSTIHNOU IMIGRAČNÍ ÚŘEDNÍCI), TAKŽE NA TÁBOŘE 2008 ASI NEBUDE. HELČA ÚSPĚŠNĚ ZAHÁJILA SEMESTR V DRÁŽĎANECH A PROPAGUJE TÁBOR KDE MŮŽE. NA DVD JSEM SE JEŠTĚ POŘÁD NEDOSTAL TAKŽE SE OMLOUVÁM, ALE DO VÁNOC URČITĚ BUDE.  
   
14.9.2007 DŘEVO Z LESŮ RANČE DVOJITÉ K, KTERÉ JSME NAVOZILI S PATRICKEM DO ZIMOVIŠTĚ UŽ JE SDĚLÁNO A PŘIPRAVENO NA PŘÍŠTÍ ROK. VEŠKERÝ MATERIÁL KTERÝ JSME PŮJČILI NA SVATBU RANČEROVI PŮVABNÉ DCERY, VČETNĚ STANU UŽ JE ZAZIMOVÁN, JEN KONSTRUKCE OD STOLŮ JEŠTĚ ČEKÁ NATŘENÍ. PŘES ZIMU A PODZIM PROBĚHNE TEST SOLÁRNÍ JEDNOTKY A POKUD VŠE DOBŘE DOPADNE (A JEDNOTKU NĚKDO NEUKRADNE), PŘÍŠTÍ ROK SVÍTÍME V JÍDELNĚ, KUCHYNI A MARINGOTKÁCH ZADARMO ZE SOLÁRU. VŠEM NAŠIM ÚČASTNÍKŮM A STUDUJÍCÍM INSTRUKTORŮM I VEDOUCÍM UPŘÍMNOU SOUSTRAST K ZAČÁTKU ŠKOLNÍHO ROKU.  
   
20.8.2007 TERMÍN TÁBORA UŽ STANOVEN (PODLE PRÁZDNIN V BAVORSKU), JENOM CENA ZATÍM STOJÍ NA VODĚ (NAHORU PŮJDE PEČIVO A MLÉČNÉ VÝROBKY A OTÁZKOU ZŮSTÁVÁ DPH SPOLU S OSUDEM VLÁDNÍHO BATOHU - JEN ABY TO NEBYL  IŽIHO BATOH - VELKÝ TEŽKÝ NESKLADNÝ). ZATÍM PŘEDPOKLÁDÁME, ŽE HRANICÍ JE PRO NÁS MAX 4000 KČ ZA DÍTĚ. PŘEDPOKLÁDANÉ OSOBY A OBSAZENÍ - HELČA, KLADRA, RADKA SNAD SE VRÁTÍ UŽ I DANČA Z USA JAKO VEDOUCÍ, INSTRUKTOŘI STEJNÍ JAKO LETOS, NAVÍC TANDEM VÉNA, VLASTA. ÚČAST PODLE VYSPĚLOSTI DÍTĚTE I VENDY+ARNOŠT A MAKY. SKAUTKA KLÁRKA ZATÍM NEZVĚSTNÁ, POLIČKA NEVÍ JAK V ZAMĚSTNÁNÍ PŘÍPRAVNÝ INSTRUKTORSKÝ TÝM NA BUDOUCÍ LÉTA : CLAUDIE, WALY, ANETA, KOBYLKA A RÁDI BYCHOM I BUDOUCÍHO TÁBOROVÉHO HOUSLISTU FILIPA Ś S LUISEM. PO LETOŠNÍCH DOBRÝCH ZKUŠENOSTECH CHCEME ZŮSTAT UPROSTŘED LOUKY NA POZEMKU RANČE DVOJITÉ K.