LT 2009 CO JE NOVÉHO :

   
26.8.2009  umístěn zbytek fotek. tímto zavíráme rok 2009 a přesunujeme se do roku 2010  
FOTO LT2009    
16.8.2009 FOTKY 2009 JSOU Z VELKÉ ČÁSTI UŽ NA INTERNETU, MALÝ ZBYTEČEK BUDE PŘIDÁN PRŮBĚŽNĚ. VZHLEDEM K MNOŽSTVÍ FOTEK NEPŘEDPOKLÁDÁME LETOS FILMOVÉ DVD, ALE POUZE DVD S FOTOGRAFIEMI (UŽ TAKHLE BUDE PROBLÉM JE TAM VŠECHNY UMÍSTIT). PRO PŘÍZNIVCE FACEBOOKU - UŽ PŘES ROK PROVOZUJEME S KLADROU AUTORIZOVANOU SKUPINU LT CAMP. VÁŽNĚ UVAŽUJEME O PŘIPOJENÍ NA INTERNET BĚHEM TÁBORA - Z TÁBORA JE VIDITELNÁ BEZDRÁTOVÁ SÍŤ V NETŘEBICÍCH. UVIDÍME JAKÉ PODMÍNKY SI DÁ PROVOZOVATEL. PŘIPOJENÍ BY VYŘEŠILO ČASOVÝ PROBLÉM S UMISŤOVÁNÍM FOTEK NA NET BĚHEM TÁBORA ( Z DATOVÉHO TOKU ASI PROVOZOVATEL NADŠENÝ NEBUDE).  
   
15.8.2009 JSME UŽ VŠICHNI DOMA, PODĚKOVÁNÍ VŠEM VEDOUCÍM, INSTRUKTORŮM A KUCHYNI ZA HLADKÝ PRŮBĚH TÁBORA, STAVBU I BOURÁNÍ. POCHOPITELNĚ I DÍK RANČEROVI DOUBLE K ZA JIŽ TRADIČNÍ UDRŽOVÁNÍ PRACOVNÍ MORÁLKY BĚHEM ODVOZU MATERIÁLU. LIKVIDACE POSLEDNÍCH ODPADKŮ SE ZHOSTIL JIŽ TRADIČNĚ IŽI (VYTRÉNOVANÝ Z MINULÉHO ROKU). V 15,00 BYLA LOUKA ČISTÁ (VYPADALA ČISTÁ). NAĎA NECHALA NA TÁBOŘE MIKINU-PŘIVEZU. FOTKY BUDOU NA PICASE BĚHEM TOHOTO NEBO PŘÍŠTÍHO TÝDNE PODLE TOHO KOLIK SE  BĚHEM TÁBOR NAKUPILO PRÁCE.  
   
27.7.2009 PODLE POSLEDNÍ PŘEDPOVĚDI POČASÍ BY MĚLO BÝT MINIMÁLNĚ NA PRVNÍ POLOVINU TÁBORA HEZKY, NICMÉNĚ DÁLE PLATÍ PRAVIDLO: "GUMOVKY, PLÁŠTĚNKA NUTNÉ" PRO VŠECHNY VČETNĚ VEDOUCÍCH A INSTRUKTORŮ.  
   
20.7.2009 NA TOMTO LINKU BY SE MĚLY OBJEVIT FOTOGRAFIE JIŽ BĚHEM TÁBORA. TEDY BUDEME SE O TO SNAŽIT. PODLE TOHO, JAK NÁM ČAS A MÍSTNÍ BEZDRÁTAŘI DOVOLÍ.  
   
18.7.2009 VZOREK NOVÉHO IŽISTANU PODROBEN TÝDENNÍ ZÁTĚŽOVÉ ZKOUŠCE V DEŠTI - POSTAVENÍ TRVÁ CA 30 MINUT - Z TOHO 15 MINUT BAVILO SOUSEDKU S PŘEZDÍVKOU "STOUPA" POZOROVAT MOJE PACHTĚNÍ, POTÉ  UŽ JÍ PŘIPADLO MÁLO AKČNÍ. PRVNÍ DOJEM Z IŽISTANU - NA NOUZOVÉ UBYTOVÁNÍ - STAVBA+BOURÁNÍ TO BYLA URČITĚ DOBRÁ INVESTICE, TEN KDO STAN NAVRHOVAL BYL ZŘEJMĚ SLABŠÍ - KRÁTKÉ KOLÍKY Z KULATINY, PODLAHA Z PLACHTY NA ZAKRÝVÁNÍ (TU URČITĚ POUŽÍVAT NEBUDEME).PODLAHU LZE NATÁHNOUT VRCHEM PO KONSTRUKCI AŽ DO POLOVINY STANU (MYSLÍM, ŽE UŽ VÍM, KDO BUDE SPÁT V MÍSTĚ KAM PLACHTA NEDOSÁHNE). FOTO Z TESTOVÁNÍ ZDE  
   
9.7.2009 VŠICHNI ÚČASTNÍCÍ TÁBORA BY MĚLI UŽ MÍT JASNO OHLEDNĚ ODJEZDU (KROMĚ STAVBY). VYDÁNA TÁBOROVÁ MĚNA V HODNOTÁCH 1 A 5 DOLARŮ - UKÁZKY ZDE, OPROTI MINULÝM LETŮM ZMĚNA - BUDE MOŽNO UTRATIT BĚHEM TÁBORA ZA SLADKOSTI V SALOONU - KUCHYNI U BARMANEK ŠÁRKY, IRČI A HELENY. ROZDĚLENÍ DOLARŮ URČUJE VEDOUCÍ NA ZÁKLADĚ ZÁSLUH O UMÍSTĚNÍ ODDÍLU (MIMO SOUTĚŽÍ JEDNOTLIVCŮ).  
   
30.6.2009 BLAHOPŘEJEME VŠEM ÚČASTNÍKŮM TÁBORA K VYSVĚDČENÍ (JE-LI K ČEMU). SEČTENO, PODTRŽENO, MÁME 46 DĚTÍ +2 DĚTI DOCHÁZEJÍCÍ Z NETŘEBIC. ROZDĚLENÍ : 3 ODDÍLY - IŽI (KDYŽ UŽ MÁ TU MATURITU), MALÁ ŠÁRKA, KLADRA.. POMOCNÉ A PRODLOUŽENÉ RUCE BUDOU DEFINITIVNĚ URČENY BĚHEM STAVBY - PŘEDPOKLAD PATRICK+ŠÁRKA+KOBYLKA, KLADRA+PETRA+HONZA, IŽI+CLAUDIA. KUCHYNĚ STAVBA - PAVLÍNA, KUCHYNĚ TÁBOR : ŠÁRKA, IRČA, HELENA + PŘINESVODA - ARNY, ZDRAVOTNICE - VENDY (ZASTUPUJE IRČA). "WOODMEN" - BUBÁK, DEVČE PRO VŠECHNO (NE PRO VŠECHNY) - BUMY.  ZATÍM JE PŘEDPOKLAD, ŽE NA STAVBĚ BUDOU OD ZAČÁTKU I BUBÁK SE SKOKANEM (JESTLI HO JAPONCI PUSTÍ). DRUHÝ TÝDEN ŠÉFOVA PRODLOUŽENÁ RUKA - RADKA (POKUD NEZŮSTANE NĚKDE V POLONINÁCH). POKYNY PRO STAVBU POSÍLÁM PŘÍŠTÍ TÝDEN (HONZA POMALU OPALOVAT HLAVU - STAVBA SE BLÍŽÍ). PES ŠTĚKY SE ÚSPĚŠNĚ ZOTAVUJE PO OPERACI, AKORÁT TY BOUŘKY MU DÁVAJÍ ZABRAT.  
   
27.6.2009 UPOZORNĚNÍ OHLEDNĚ NEPŘEDPOKLÁDANÝCH ZMĚN POČASÍ - POVODNĚ, BOUŘKY VICHŘICE. NECHCEME SI  MOC FANDIT, ALE NÁŠ TÁBOR LEŽÍ NA KOPCI A V DOSTATEČNÉ VZDÁLENOSTI OD LESA (PADAJÍCÍC STROMY). Z TOHO CO ZATÍM POČASÍ PŘEDVEDLO LZE VYVODIT PRAVIDLO - PLÁŠTĚNKA+GUMOVKY JSOU SAMOZŘEJMOU VÝBAVOU KAŽDÉHO ÚČASTNÍKA TÁBORA. POKUD MŮŽEME DOPORUČIT PLÁŠTĚNKU - TAK PRACOVNÍ (MAKRO, PRACOVNÍ POTŘEBY, ARMYSHOPY) - JE SICE DRAŽŠÍ A OBJEMĚJŠÍ, ALE NETRHÁ SE  A LZE JI OPAKOVANĚ POUŽÍT.  
   
26.6.2009 ZPRÁVA ČVRTLETÍ - IŽI ÚSPĚŠNĚ ODMATUROVAL. DORAZILY KLOBOUKY, JSOU RŮZNÝCH VELIKOSTÍ, ROZDĚLENÍ VELIKOSTÍ PROBĚHNE PODLE POŘADÍ NAHLÁŠENÍ - 1. KOBYLKA, OSTATNÍ,  POSLEDNÍ POUROUVCI. PES ŠTĚKY JE V REKONVALESCENCI PO OPERACI. BĚHEM VÍKENDU OBTELEFONUJE ŠÁRKA RODIČE S INFORMACEMI O DOPRAVĚ. S KLADROU VYKONÁNA INSPEKČNÍ PROHLÍDKA PŘED STAVBOU (NE PROHLÍDKA KLADRY, ALE TÁBOŘIŠTĚ). POZITIVNÍ SDĚLENÍ PRO VŠECHNY ÚČASTNÍKY STAVBY - ZE SLEPIČÁREN KONEČNĚ ZMIZEL ZÁHADNÝ STROJ CO NÁM 5 LET PŘEKÁŽEL (DOUFEJME, ŽE NAVŽDY). TYP : DOBRÝ OBCHOD NA INTERNETU SE ZELENÝM ZBOŽÍM : http://www.maskacovezbozi.cz - ROZUMNÉ CENY, DOBRÁ DOMLUVA SLUŠNÝ SORTIMENT (NÁŠ POŽADAVEK NA 15 STEJNÝCH KLOBOUKŮ JE NEVYVEDL Z MÍRY).  
   
21.6.2009

 

UPŘESNĚNA DOPRAVA DO TÁBORA - POZOR NA ZMĚNU ČASU SRAZU - OPROTI MINULÝM LETŮM JE SRAZ V 9,15 A ODJEZD VLAKEM V 10,02 2.8.2009- ČD NÁM PŘICHYSTALY PŘEKVAPENÍ. UPOZORNĚNÍ PRO RODIČE, KTERÝ BUDE BALIT SVÉ RATOLESTI ZAVAZADLA - ZABALTE DÍTĚTI 2 ZAVAZADLA - NEJTĚŽŠÍ (KUFR) BUDE ODVEZENO DO TÁBORA AUTEM S PŘÍVĚSEM. DRUHÉ OBSAHUJÍCÍ MINIMÁLNĚ KARIMATKU, SPACÁK, PLÁŠTĚNKU A JÍDLO I PITÍ NA CESTU SI POVEZE A PONESE DÍTĚ SAMO. JÍDLO A PITÍ PROSÍM DEJTE DÍTĚTI VE MNOŽSTVÍ  POUZE NA CESTU - CO NESNÍ CESTOU A ZPRAVIDLA ZAPOMENE NĚKDE VE STANU BUDE PŘITAHOVAT MYŠI. S PRVNÍM JÍDLEM V TÁBOŘE JE POČÍTÁNO IHNED PO UBYTOVÁNÍ - 14,30. MOBILY, MP3 PŘEHRÁVAČE A OSTATNÍ " K ŽIVOTU NEZBYTNOU" ELEKTRONIKU NECHAT DOMA - NEBUDE KDE DOBÍJET. POKUD POTŘEBUJETE KONTAKT S DÍTĚTEM VOLEJTE NA TELEFON + 420 606 911 042 - HLAVNÍ VEDOUCÍ. HIC-PARTA Z ČECH I RAKOUSKA ZAJIŠŤUJÍCÍ STAVBU (VČETNĚ LUISE, FILIPA A MARTINA) DOSTANE POKYNY EMAILEM.  
   
24.5.2009 JEŠTĚ ZBÝVÁ POSLEDNÍCH PÁR VOLNÝCH MÍST, POMALU SE BLÍŽÍ TERMÍN ÚHRADY. PROVEDENY PRVNÍ PŘEDTÁBOROVÉ PŘÍPRAVY VIZ. FOTOREPORTÁŽ. ZMĚNA OBSAZENÍ KUCHYNĚ - PAVLÍNU NAHRADÍ HELENA. STAVBY SE PAVLÍNA ZÚČASTNÍ A JAKO STARÝ MAZÁK PŘIPRAVÍ KUCHYNI A UVEDE HELENU DO FUNKCE. POTENCIONÁLNÍ TOPIČ PHILIP NÁM TO VZDAL (KOŠTÁKU NEBREČ). NOVÝ TÁBOROVÝ TRANSPORTÉR DODANÝ NĚMECKÝMI PŘÁTELI SE OSVĚDČIL OBJEMEM ZAVAZADLOVÉHO PROSTORU I PROSTUPNOSTÍ TERÉNEM. OPRAVEN IŽISTAN - PLÁNOVANÝ STAN SCOUT ROZMĚRŮ 4X5 V PRODEJNĚ NEDOSTUPNÝ (NECHÁPU JAK NĚKDO MŮŽE MÍT STANY V PRODEJNĚ DOSTUPNÉ JENOM V ZIMĚ). POSLEDNÍ VÝZVA INSTRUKTORŮM PRO ZASLÁNÍ OBJEMU HLAV - UZÁVĚRKA 15.6.2008. ZATÍM DODALA POUZE KOBYLKA. LETOŠNÍ ČERVEN BUDE OPĚT VE ZNAMENÍ HOBLOVKY A PIL - BUDOU SE PŘIDĚLÁVAT POSTELE (ZASE BUDU NEJOBLÍNĚJŠÍ SOUSED V ULICI). S LUISEM A MARTINEM POČÍTÁME NA STAVBU, FILIPE Š. OZVI SE JAK S TEBOU (A POŠLI TAKY PŘIHLÁŠKU).  
   
26.4.2009 PODLE POSLEDNÍCH ZVĚSTÍ SE NÁM BÝVALÝ ASISTENT DAN VRÁTIL Z NOVÉHO ZÉLANDU DO ČECH. BOHUŽEL LETOS SE STAVBA TÁBORA BUDE MUSET OBEJÍT BEZ JEHO NEOCENITELNÝCH RAD  - NA STAVBĚ MÁME PLNO. ŠANCI MÁ NA BOURÁNÍ (URČITĚ BUDE ZASE PRŠET). PROSÍM VŠECHNY INSTRUKTORY - KOBYLKA, CLAUDIE,PATRICK, PETRA, HONZA+VEDOUCÍ-ELÉV IŽI O ZASLÁNÍ MĚR OBVODU HLAVY NA MŮJ EMAIL, TATO PROSBA SE VZTAHUJE I NA PAVLÍNU A PŘÍPADNÉHO TOPIČE-INSTRUKTORA .  
   
15.4.2009 PO SKORO 100 LETECH SE IŽIDOR DOČKAL A BUDE VEDOUCÍM  - LUCKA DOSTALA NABÍDKU NA TRVALÝ PRACOVNÍ POMĚR A MÍSTO TÁBORA BUDE ZAŘEZÁVAT. KDO BUDE IŽIHO PRAVÁ RUKA JE TAJNÉ. PO UZÁVĚRCE PŘIHLÁŠEK A KONZULTACI S TĚMI, KDO JE ZAPOMĚLI ODEVZDAT, MÁME STÁLE JEŠTĚ PÁR VOLNÝCH MÍST.  
   
16.3.2009 ZATÍM PŘIHLÁŠENÍ DOBŘE ZNÁMÍ ÚČASTNÍCI TÁBORA: KATKA+MARKÉTA, MARIO+NICO, M.WALM, KOŠŤÁK KUBA, VENCA, LEONKA+SOBĚNA, TERKA+BRATR, SVOBODOVCI ,KOBYLKA COBY INSTRUKTOR ELÉV+BRATR, PSI PIDI, ŠTĚKY A PINĎO. ČEKÁME NA : LUISE, F. ŠETENU+1?, MARTINA FRIČE, ANETU, WAL, CLAUDII, VERONIKU S MARTINOU, DOMINIKA S KRISTÝNOU, JANINU+MICHAELU, LUCKU + CELÝ ZBŮCH (ADÉLA, NIKOLA, ONDŘEJ A HONZA) + NA SPOUSTU NOVÁČKŮ.  
   
9.3.2009 Z PRVNÍHO TÝDNE TÁBORA SE OMLUVILA RADKA (ODJÍŽDÍ ZA DOBRODRUŽSTVÍM NA PODKARPATSKOU RUS), U ODDÍLU JI NA CELÝCH 14 DNŮ NAHRADÍ ŠÁRKA. Z DŮVODŮ DOVOLENÉ S RODINOU NEPOJEDE ANI EVINA. PO LETECH TEDY ZAMÍCHÁME S OBSAZENÍM INSTRUKTORŮ. ZATÍM TO VYPADÁ U RADKY BÝVALÉHO ODDÍLU NA TRIO ŠÁRKA, KOBYLKA + PATRICK (I PŘES KLADRY TUHÝ ODPOR, TO JINAK NEPŮJDE). ZBYLÉ ODDÍLY KLADRA+PETRA+HONZA, LUCKA+IŽI. 2. TÝDEN SE RADKA (POKUD Z UKRAJINY DORAZÍ ZPĚT), ZAŘADÍ JAKO ASISTENT+PRVNÍ HOUSLISTKA (TÍM ZBOŘÍ PIEDESTAL LEGENDÁRNÍHO ASISTENTA DANA)  
   
12.1.2009 DVD ROZESLÁNA, DORAZILY PRVNÍ PŘIHLÁŠKY. RANČ DOUBLE K BUDE PŘEDSTAVOVAT KVŮLI SVÉ PODOBNOSTI SUTTEROVU PEVNOST - VÝCHOZÍ MÍSTO ZLATOKOPŮ (KDYBY NÁM LETOS DORAZIL ARMANDO A SPOL MĚLI BYCHOM I PŮVODNÍ MEXICKÉ OBYVATELE (PŮVODNÍHO INDIÁNSKÉHO OBYVATELE ZVLÁDNE HRAVĚ BUBÁK), POKUD NEDORAZÍ ZVLÁDNE ROLI HACIENDERA RANČER DOUBLE K. JAKMILE SE VRÁTÍ SKOKAN Z JAPONSKA A TROCHU SE OTEPLÍ, ZAČNE PŘÍPRAVA ÚVODNÍHO FILMU PRO DVD 2009 (FOTA Z NATÁČENÍ POCHOPITELNĚ UMÍSTÍME NA WEBU).  
   
1.1.2009 DVD 2008 HOTOVO V TERMÍNU - 20 MINUT PŘED PŮLNOCÍ, ZAČÍNÁME POSTUPNĚ ROZESÍLAT. V RÁMCI POZITIVNÍ DISKRIMINACE JE PRVNÍM DRŽITELEM BUBÁK (RODILÝCH INDIÁNŮ MÁME MÁLO, PROTO JE MUSÍME PODPOROVAT). PANÍ KRIZE JEMNĚ KLEPE NA DVEŘE, V ROCE 2009 PŘEDPOKLÁDÁMĚ, ŽE NEURVALE ZABOUCHÁ, PROTO JSME STANOVILI CENU NA ROK 2009 3700 Kč PRO JEDNO DÍTĚ A 7000 Kč PRO 2 SOUROZENCE. PŘEDPOKLÁDANÉ INVESTICE DO VYBAVENÍ TÁBORA OMEZÍME (NEBUDE IŽISTAN SCOUT-ŠKODA HO).  
   
1.12.2008 DOVOLUJEME SI POPŘÁT VŠEM ÚČASTNÍKŮM NAŠICH TÁBORŮ, JEJICH RODIČŮM A VŠEM NAŠIM PŘÍZNIVCŮM KRÁSNÉ PROŽITÍ VÁNOČNÍCH SVÁTKŮ A ÚSPĚŠNÝ ROK 2009. NAŠIM NEPŘÍZNIVCŮM PŘEJEME TO SAMÉ CO MINULÁ LÉTA.  
   
23.11.2008 PRVNÍ SNÍH MI PŘIPOMĚL NUTNOST DODĚLÁNÍ DVD - DO VÁNOC BY MĚLO BÝT HOTOVÉ A DO NOVÉHO ROKU NEBO TĚSNĚ PO NOVÉM ROCE ROZESLANÉ. KLADRA ZÍSKÁVÁ TITUL "NEJVĚRNĚJŠÍ NÁVŠTĚVNÍK NAŠEHO WEBU". GLOBÁLNÍ FINANČNÍ KRIZE NÁM (POKUD NEDOJDE K NEPŘEDVÍDATELNÝM UDÁLOSTEM), ZŘEJMĚ UMOŽNÍ UDRŽET CENU TÁBORA STEJNOU JAKO V ROCE 2008 (PADÁ CENA POHONNÝCH HMOT I POTRAVIN - TEDY ZATÍM). PRO JISTOTU ODLOŽEN NÁKUP VELKÉHO IŽISTANU A BUDE OPRAVEN TEN STÁVAJÍCÍ. JARO BUDE PRAVDĚPODOBNĚ OBDOBÍM SVÁŘENÍ KONSTRUKCÍ, KTERÉ JEŠTĚ POTŘEBUJEME (ZASTÍNĚNÝ PROSTOR NA PITNOU VODU MEZI MARINGOTKAMI, NOVÉ STOLY PRO VÝDEJ STRAVY A STŮL NA ČAJ) + EXPERIMENTÁLNÍ VYLEPŠENÁ ÁČKA NA 5 BÍLÝCH STANŮ. ČÁST WEBU FOTO 2008 ZŘEJMĚ UŽ ZŮSTANE TAK JAK JE S MOŽNOSTÍ PROHLÍDNOUT SI VĚTŠINU FOTOGRAFIÍ V PICASE.  
   
27.8.2008 PRO MILOVNÍKY VEČERNÍ KOUPELE V ZELENÉM SUDU PŘIKLÁDÁM ZAJÍMAVÝ ODKAZ, PO JEHOŽ SHLÉDNUTÍ UŽ NEBUDE NUTNOST KOUPELE PŘÍŠTÍ ROK TAK ŽHAVÁ, DOUFÁM, ŽE SPOLEČNĚ SE MNOU SE BUDOU MODLIT, ABY SE OPĚT OSVĚDČILY ZLATÉ RUCE SPŘÁTELENÉHO INSTALATÉRA MAHAGONA.  
   
25.8.2008 TAK V TÉMATU NA ROK 2009 UŽ JE JASNO - KALIFORNSKÁ ZLATÁ HOREČKA CHYSTEJTE COLTY I CLOBOUKY. ZATÍM JE STOPROCENTNĚ OBSAZENA ROLE HORKOKREVNÉHO ŠPANĚLSKÉHO HACIENDERA .